GPS-моніторинг для АПК компаній

Супутникові системи моніторингу і контролю автотранспорту вже давно встигли зарекомендувати себе як надійні інструменти зменшення та оптимізації витрат для компаній з власними автопарками. Однак якщо для великих аграрних холдингів і корпорацій ГЛОНАСС / GPS-моніторинг став уже невід'ємною частиною управління, то середні і дрібні підприємства в цій сфері ще не до кінця встигли переконатися в необхідності впровадження супутникових систем контролю автотранспорту.

Дослідження, статистичні данні, показники конкретних підприємств показують нам ефективність такого вибору. Але навіть якщо власник або керівник аграрної компанії вже прийняв рішення про необхідність установки супутникової системи контролю, то питання про те, коли це найкраще зробити, може довгий час залишатися актуальним.

f7e60933c88fc98d892ca3ac5e76910b94fd7405

Коли ж найвигідніше впроваджувати системи GPS-моніторингу на своєму підприємстві?
Для аграрного підприємства, як відомо, основний цикл робіт завершується збиранням врожаю. Саме цей момент можна вважати найсприятливішим для інвестицій в обладнання GPS-моніторингу.
Коли завершуються польові роботи і настає підсумковий період можна реально оцінити діяльність підприємства і подумати про можливість обладнанні сільськогосподарської техніки компанії супутниковою системою GPS.

Саме на даному етапі варто вирішити, чи готові ви інвестувати кошти в наступний сезон, щоб в майбутньому оптимізувати витрати і забезпечити більш високі показники прибутковості. Однак на цьому список факторів, чому вам варто задатися цим питанням саме зараз, не обмежується. Так, ви можете скористатися послугою тестування системи GPS-моніторингу на вашій техніці. За цей час ви зможете прийняти зважене рішення, грунтуючись на власних висновках, а не на чужих словах і рекомендаціях.


Дізнатися ціну на установку подібних систем супутникового GPS моніторингу, підібрати підходящу вам комплектацію, ви можете у наших фахівців. Залиште свій запит в формі і ми зв'яжемося з вами. Або можете відразу ознайомиться з готовими комплектами або галузевими рішеннями, ГЛОНАСС / GPS моніторингу, які ми вже підібрали для вас.

Задати питання / Дізнатись ціну
Ім`я *
E-mail
Номер телефону*
Тип техніки:
Населений пункт
ПовідомленняПоля, що містять зірочку * обов'язкові до заповнення